Deck Bakım

Deck Bakımı

Doğal Ahşap Montaj ve Bakım
Iroko zemin kaplama montajı, bakım ve cila işlemleri, Havuz çevresi, teras ve bahçe zemin. Doğal ahşap zemin kurulumunda uygun fiyat, hızlı servis. Ürün temini. Hızlı Tedarik ve Kurulum. Uygun fiyat. Montaj Hizmeti.

 

Deck , Decking bakımı nasıl yapılır.

Deck malzeme kullanım ve bakım periyoduna bağlı olarak bir kısım renk solmaları , kısmi veya tamamiyle ahşap deckte grileşmeler olabilir.

1 ) Eger kullandıgımız deck yüzeyi tırtıklı deck ise ve sistre ile silinmesini istemiyorsak , deck ahşap temizleyicileri ile temizlenip yıkanır ve teak oil yada  ultroviyole deck koruyucu sürülür.
 2) Yada Sistre makinasıyla temizlenir ve yine teak oil yada deck ultraviyole koruyucu sürülür.

Deck Bakımı Neden Gerekir?

Ahşap decklerin kış mevsiminde zorlu doğa koşullarının etkisiyle, kararma, renk değiştirme, grileşme gibi kötü bir görünüm haline alması doğaldır. Bu decklerinizin ömrünü tamamladığı, değiştirilmesi gerektiği veya ilk döşendiği günkü görünüme kavuşamayacağı anlamına gelmemektedir.

Deck Bakımı Nasıl Yapılır?

Ahşap deck lerde dönme olmuş ise üzerini profesyonel makinalarla zımpara yaparız, rengi kaybolmuş ve grileşmiş ise deck temizleyici ile fırçalayıp hava kompresörü ile yıkarız, Ahşap deck lerin renk ayarını yaparız, kaliteli deck yağları uygulayarak senelilk bakım işini sonlandırırız.

Iroko bakım hizmeti

Ahşap deck bakımı neden gereklidir,

Ahşap deck zemin bakımı ve cilası nasıl yapılır

Doğal ahşap deck kaplama, periyodik bakımı yapıldığı takdirde kullanım ömrü uzayacak ve ilk günkü görüntüsünü koruyacaktır. Zamanında yapılacak yağ ve deck cila işlemleri ile deck sistre ve zımpara işleminin periyotlarını da uzatmış olacaksınız. Ancak yüzey kararması veya deforme olmuş ahşap deck sistre ve zımpara işlemi ile bakım yapılabilir ve ilk yapıldığı görünüme çok yaklaşır.

Ahşap deck bakım, ahşap deck cila , deck bakımı ve onarımı için firmamıza ulaşablirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara
× Whatsapp